Korzystając z usług naszej firmy otrzymują Państwo:

  • solidnego i pewnego Partnera,
  • indywidualne podejście do każdej sprawy z dopasowaniem odpowiednich kroków, które umożliwią szybką
    i skuteczną windykację,
  • wieloaspektowe podjęcie działań,
  • pełną obsługę prawną w razie  konieczności skierowania sprawy
    na drogę sądową i komorniczą,
  • doradztwo finansowe.

O NAS

Podstawą działalności naszej firmy, isniejącej na rynku wierzytelności już od 2007 roku, są czynności polegające na kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie zarządzaniawindykacji oraz obrotu należnościami, a także działalności związanej z rynkiem finansowym.

W tym czasie nabyliśmy cenne doświadczenie, oparte na zastosowaniu narzędzi bazujących na elementach prawa, psychologii
i socjologii, natomiast zastosowanie alternatywnej metody rozwiązywania konfliktu – mediacji, pozwoliło nam wypracować skuteczne, szybkie i sprawne metody windykacji oraz udrożnienia zatorów płatniczych.

Daliśmy poznać się jako rzetelny Partner Biznesowy, dzięki czemu lista zadowolonych Klientów z dnia na dzień jest coraz dłuższa, co stanowi dla nas największą satysfakcję.
Wykorzystując nowoczesne techniki informatyczne oraz wiedzę zdobytą w toku prowadzonych postępowań możemy prowadzić Państwa sprawy bez względu na miejsce pobytu dłużnika.

W realizacji naszej misji przestrzegamy prawakodeksu etyki zawodowej oraz kodeksu dobrych praktyk rynku finansowego. Dbamy o to, aby wszelkie podejmowane przez nas działania odbywały się według najwyższych norm etycznych, z poszanowaniem praw zarówno naszych Klientów, jak i ich dłużników, dzięki czemu relacje między kontrahentami nigdy nie ulegają pogorszeniu.