REFERENCJE

Szanowni Klienci,

W toku naszej klikuletniej działalności staramy się udowadniać,
że Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nieustannie pracujemy nad tym, aby wzajemna współpraca była satyfakcjonująca, ponieważ to Klienci są ostatecznym recenzentem naszych poczynań i to od Was zależy opinia, jaką będziemy cieszyć się na rynku.

Jesteście Państwo zadowoleni z działania naszej firmy lub też macie jakiekolwiek uwagi, propozycje, nowe ciekawe rozwiązania? Prosimy wypełnić formularz na stronie kontakt.

To ważne, gdyż każda opinia pozawala podnieść jakość świadczonych przez nas usług.

 

Zapraszamy do współpracy 
oraz korzystania z naszych usług.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, informujemy, że:

 • Administratorem Państwa danych jest Biznes Partner Tomasz Graliński z siedzibą w Kaliszu, ul. Bankowa 9/10, 62-800 Kalisz, NIP: 6181123932; adres poczty elektronicznej: kancelaria@partnerbiznes.net, nr tel.: +48 531 351 333.
   
 • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: adres poczty elektronicznej: tomasz@gralinski.net
   
 • Państwa dane będą przetwarzane w celu należytego wykonywania umowy zawartej z Biznes Partner Tomasz Graliński.
   
 • Państwa dane zostały udostępnione na podstawie zgody lub innej podstawy prawnej.
   
 • Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres obowiązywania Umowy do momentu wygaśnięcia obowiązków przechowywania danych wynikających z przepisów prawa.


Przysługuje Państwu prawo do:

– żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
– w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody – cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
-wniesienia skargi do organu nadzorczego.